Jam zeshkane, Jetoj në Francë, i pëlqej burrat zeshkana, por edhe të tjerët më pëlqejnë per…

Pershendetje per krejt juve qe flisni shqip dhe jeni shqiptar.

Kam deshire ta gjej ndonje burrë qe do te jem e para ne jeten e tij dhe ta mësoj ashtu si kam qejf une vet, por deshiroj ta gjej nje mashkull qe te jem e fundit ne zemren e tij pasi qe tradhtiat nuk me pelqejn dhe kam deshir qe burrin tim mos ta ndaj me askend.

Me siguri ju intereson se a kam pasur nje te dashur me heret dhe une ju them qe kam pasur por qe jemi ndare dashuria nuk shkon me zor, por vetem me qejf.

Une jetoj dhe punoj ketu ne Francë dhe nuk mendoj ta leshoj kete vend ndonje here, por deshira ime eshte te jetoj e lumtur me nje shqiptar, i cili do ta ndajë me mua gjithë lezetin e botës. Dhe te gjithe ju meshkuj zeshkana qe jeni te interesuar Une ketu po ju sjell disa foto te mija dhe adr esen time time nese keni mundesi dhe jeni te interesuar, me shkruani ne pr ivat ketu pasi te ket mbaruar hapsira pak me poshte,,,dhe do shofi se cili mund te jete fati i jetes time dhe të knaqemi së bashku.

Be the first to comment on "Jam zeshkane, Jetoj në Francë, i pëlqej burrat zeshkana, por edhe të tjerët më pëlqejnë per…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*