Kallashi ua prishë agjërimin burrave

Kur ajo do, godet, si me këtë fotografi të lëshuar në rrjetin social Instagram, ku po duket “bomba”.

Kallashi dikur ishte kudo, por jo më, ama rrjetet sociale nuk mund t’ia ndalë askush e asgjë.

Ndjekësit vazhdojnë të jenë aty, ta shohin dhe pëlqejnë Donjeta Kosumin, vallëtaren e njohur si Kallashi, e cila ka postuar një foto mjaft “hot”, shkruan “Kosovarja”.

Me veshjen e kuqe dhe gjoksin jashtë, Kallashi i ka shtyrë në mëkat shumë ndjekës që janë me ramazan.

Ndryshe, ajo ka thënë se edhe vetë po agjëron.

Be the first to comment on "Kallashi ua prishë agjërimin burrave"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*