Kam mbetur e Vetmuar ne Fshat, ju qe mendoni se nuk ju pengon pse kam qene e fejuar,ateher une jam ketu

Ai nuk ka pasur aftesi te me beje te lumtur ne shtrat, por une si e pa pervoje mendoja se eshte ne rregull ashtu.

Duke biseduar edhe me gra te tjera deri sa ato trgonin per burrat e tyre une e mesova se burri im ka disa te meta dhe ne fund ai e pranoi dhe me tha je e lire beje cfar te duash sepse une nuk jam i afte per te knaqur nje grua.

Me nje fjale ai edhe me tha ik nga ketu dhe gjej burre tjejetr dhe jeto jeten tende, e tani jam mbetur e vetmuar ne fshat dhe ju qe mendoni se nuk ju prish pune qe une kam qene e fejuar per 3 muaj, ateher me shkruani sms ose me thirrni ne numrinn qe ju shfaqet sipas kushtit pasi te kete mbaruar hapsira e publ1citetit ket me poshte me te mbaruar ajo, ju lutem te jeni te interesuar. Ka edhe mjerez qe mund te me fyejn per kete qe me ka ndodhur , por edhe juve ju mirekuptoj ne komentet tuaja.

Be the first to comment on "Kam mbetur e Vetmuar ne Fshat, ju qe mendoni se nuk ju pengon pse kam qene e fejuar,ateher une jam ketu"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*