Kështu përgatit fli Afërdita Demaku edhe pse shumë e angazhuar nga sezona e verës

Afërdita Demaku është një ndër emrat më të njohur në mediat rozë.

Me zërin e veçantë që ka, ajo gjithmonë e ndez atmosferën kudo që merr pjesë.

E angazhuar tej mase në sezonës e verës, sot shihet duke u relaksuar dhe po përgatit fli në mënyrë të këndshme.

Po ashtu, ajo kombinohet edhe në veshje me punën që bën, duke e dëshmuar që është një femër e zonja.

Be the first to comment on "Kështu përgatit fli Afërdita Demaku edhe pse shumë e angazhuar nga sezona e verës"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*