Kimete Berishes deshën t’ia mbyllin me çelës, ajo e vuri në gjoks

Kimete Berisha është analiste e kritike që me shkrimet e saj shpesh trondit opinionin publik dhe jo vetëm.

Ajo, është analistja më e famshme në vend, shkrimet e të ciles bëjnë bujë e xhiro gjjthëandej, duke u komentuar masivisht.

Thuhet se Facebooku i Kimetes është më i vizituari nga politikanët, të cilët zgjohen me mendimin se mund ta gjejnë vetëm në shkrimet e saj.

Kimetja shkrimet thumbuese e pamjen e miss-it.

Kaq bukur duket në foto analistja që nën shpaten e sëciles kalojnë shumë çështje me rëndësi.

Në këtë foto, shihet në qafen e Kimetes një çelës. Cilit politikan ia hapë e mbyllë Kimetja?

Be the first to comment on "Kimete Berishes deshën t’ia mbyllin me çelës, ajo e vuri në gjoks"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*