Komenti i Mozzikut për veprimin e kryeministrit Kurti bëhet viral

Gjatë fundjavës që lamë pas, një veprim i Kryeministrit Albin Kurti bëri xhiron e rrjetit.

Ai u ul për t’ia lidhur lidhëset një fëmiu, në përvjetorin e pestë të ndarjes nga jeta të Astrit Deharit.

Veprimi u komentua gjerësisht dhe nuk i ka shpëtuar as Mozzikut.

Reperi ka komentuar me ironi duke thënë se Kryeministri ia ka “lidhur lidhëset nyje”.

Be the first to comment on "Komenti i Mozzikut për veprimin e kryeministrit Kurti bëhet viral"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*