“Krejt hejterave iu uroj lumturine time”, Adriana Matoshi tregon hapur ndjenjat ndaj Keith

Adriana Matoshi ka treguar edhe njëherë hapur ndjenjat ndaj partnerit të saj Keith.

Ajo është shumë e lumtur që ai ka ardhur në jetën e saj, pasi që me këtë rast njerëzit kanë zbuluar fytyrat e vërteta veç pse Keith është njeri me ngjyrë, shkruan lajmi.net.

Këto fjalë e shumë të tjera Adriana i shkroi në komentin e Arjola Demirit e cila postoi foton e çifti e madje edhe ka qenë mbëtshtetësja e tyre më e madhe.

E jo rastësisht edhe Adriana e quan motër dhe e falenderoi publikisht.

Be the first to comment on "“Krejt hejterave iu uroj lumturine time”, Adriana Matoshi tregon hapur ndjenjat ndaj Keith"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*