Kush guxon t’ia prishë tymin Loredanes? Madje as në një studio muzikore

Ani pse nuk bënë muzikë eksluzivisht për tregun muzikor shqipëtar, Loredana Zefi mbetet një nga emrat më të përfolur në vend.

Jeta e saj private është përditë pjesë e diskutimeve ndër fansa dhe media.

Duket se interesi i vetëm i madh i Loredanes në këtë kohë është muzika. Ajo, po regjistron këngë të reja në studio.

Loredanes nuk guxon kush t’ia prishë tymin e cigares, madje as në një studio muzikore.

Be the first to comment on "Kush guxon t’ia prishë tymin Loredanes? Madje as në një studio muzikore"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*