Ky është vendimi që ka marrë sa i përket largimit nga shtëpia e Big Brother VIP

Fifi ka marrë vendim që të vazhdojë lojën brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Ajo gjatë bisedës me Arbanës ka treguar se do të jetë një shembull për nipin e saj, Anikun.

“Dua të jem një shembull për nipat dhe mbesat e mija”, tha Fifi.

Ajo gjithashtu dha edhe një mesazh për prindërit e saj, duke qenë se Arbana tha se janë të shqetësuar.

“Mam dhe bab jam mirë, do të mundohem t’ju bëjë krenar juve”, tha tutje Fifi.

Be the first to comment on "Ky është vendimi që ka marrë sa i përket largimit nga shtëpia e Big Brother VIP"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*