Lajm i fundit! Dridhet nga tërmeti qyteti shqiptar, ja sa ballë ka qenë

Si bëhet e ditur nga mjetet e informimit para pak minutash ka ndodhur një tërmet në qytetin shqiptar.

Një tërmet i fortë është ndjerë pak minuta më parë në Shqipëri, më sakt në qytetin e Lezhës.

Sipas faqes evropiane EMSC, tërmeti ka pasur magnitudë 4.5 ballë dhe është ndjerë në bregdetin e Adriatikut.

Be the first to comment on "Lajm i fundit! Dridhet nga tërmeti qyteti shqiptar, ja sa ballë ka qenë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*