LAJMI I FUNDIT: Mediat spanjolle e bëjnë të kryer, Messi nuk rinovon me Barcelonën

Përmbysje radikale në rinovimin e Leo Messit.Negociatat, të cilat dukeshin të zgjidhura disa ditë më parë, kanë arritur në një pikë pa kthim që duket e pamundur për t’u zgjidhur, shkruan Marca SPANJOLLE.

Argjentinasi është tani më larg nga rinovimi për Barcelonën se kurrë dhe Joan Laporta e di mirë këtë situatë.

Drejtuesit e klubit janë gjithashtu të vetëdijshëm se situata ka arritur në një pikë ku një përmbysje duket e pamundur.Sipas burimit të njëjtë Leo Messi me shumë gjasë po largohet nga Barcelona.

Be the first to comment on "LAJMI I FUNDIT: Mediat spanjolle e bëjnë të kryer, Messi nuk rinovon me Barcelonën"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*