Lëkundje tërmeti janë ndjerë pak minuta më parë në Shqipëri

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pak minuta më parë në Shqipëri.

Nga të dhënat paraprake mësohet se epiqendra ishte në kufirin mes Maqedonisë dhe Shqipërisë. Lëkundjet janë ndjerë edhe në Tiranë.

Tërmeti sapo ka ndodhur dhe pritet që Instituti i Sizmiologjisë të zbulojë magnitudën dhe epiqendrën.

Ne do të ju mbajmë të informuar për më të rejat we fundit.

Be the first to comment on "Lëkundje tërmeti janë ndjerë pak minuta më parë në Shqipëri"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*