Leonora Jakupi dhe Valdrin Sahiti nuk flasin më? Ky gjest i këngëtares i vë vulën çdo gjëje

Ditën e sotme, dizajneri Valdrin Sahiti dhe bashkëshortja e tij, Edita Ramadani u bënë prindër për herë të dytë.

Çifti ka disa ditë që kanë udhëtuar drejt Amerikës, që Edita të sillte në jetë atje fëmijën, derisa sot ata janë bekuar edhe me një vajzë, shkruan Gazeta Online “Reporteri.net”

Valdrini dhe Edita vogëlushen e tyre e pagëzuan me emrin Paris.

Për këtë i ka uruar edhe këngëtarja Leonora Jakupi e cila ka publikuar një fotografi të Parisit të vogël.

“Mirësevjen bebe Paris”, ka shkruar Leonora, derisa me këtë foto ka hedhur poshtë edhe zërat se raporti i saj me Valdrin Sahitin është prishur.

Be the first to comment on "Leonora Jakupi dhe Valdrin Sahiti nuk flasin më? Ky gjest i këngëtares i vë vulën çdo gjëje"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*