Linda Hakaj: Nuk po mundem të zë as termine në ambasada, se sot isha ik prej këtij vendi

Këngëtarja shqiptare, Linda Hakaj, prej vitesh ka zënë një vend të veçantë në estradë.

Artistja, e cila tanimë numëron një karrierë të bujshme profesionale, po ashtu është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjete sociale.

Ajo së fundmi ka bërë një postim në rrjete sociale, gjegjësisht Facebook, përmes të cilit shprehet e irrituar për situatën në Kosovë.

Ky është shkrimi i plotë i këngëtares (pa ndërhyrje):
“Rritet çmimi i energjise

Rritet çmimi i naftës

Rritet çmimi i artikujve esencial ushqimor

Rritet çmimi i mbijeteses……………. etj etj etj

Ora policore , po…….

Me punu nuk ke mundesi……..

Diaspora se ka obligim me na mbajt gjithe jeten…….

Denime kaaaah te sillesh……..

Be the first to comment on "Linda Hakaj: Nuk po mundem të zë as termine në ambasada, se sot isha ik prej këtij vendi"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*