Loredana tregon të pasmet, ndërsa dhomën ‘rrëmujë’

Loredana postoi një fotografi me veshje ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim.

Ajo ishte rregulluar deri në detajin e fundit mirëpo vëmendje mori dhoma e saj.

Mbrapa saj shihet ‘rrëmuja’ që ka krijuar në dhomë derisa është rregulluar.

Megjithatë duket se për të ia vlen të duket dhe të bëj foto të bukura duke injoruar rrëmujën.

Be the first to comment on "Loredana tregon të pasmet, ndërsa dhomën ‘rrëmujë’"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*