“Me djalin e hallës shkova me dëshirë!”- SH0K0N me deklaratën adoleshentja e zhdukur që u gjet në Durrës

Adoleshentja u gjet në një banesë të marrë me qira nga një 24-vjeçar, i cili është dhe djali i hallës së saj.

Gjatë kontrollit në banesë u gjetën dhe u sekuestruan rreth 400 gramë lëndë nar kotÌke cann abis sat iva, të cilën 24-vjeçari me inicialet Sh. F., e shiste me doza në zonën e plazhit në Durrës. Ky i fundit u arre stua nga polÌcÌa, ndërkohë që adoleshentja u shoqërua në ambientet e komisariatit për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Korrespodenti i Panorama.al bën me dije se në dëshminë e dhënë në polÌci, 17-vjeçarja ka thënë se është larguar nga banesa me dëshirë, si dhe ka kryer marrëdhënie me djalin e hallës po me vullnetin e saj.

“Kam shkuar me dëshirë dhe nuk më ka përdhu nuar. Kam qëndruar vetë më dëshirën time në shtëpinë e kushëririt. E kam djalë halle. Nuk kam dashur të lajmëroj prindërit. Doja të jetoja e qetë. Nuk kishin pse të bëheshin merak. Unë tani jam e rritur”, mësohet të jetë shprehur 17-vjeçarja në polÌcÌ.

Be the first to comment on "“Me djalin e hallës shkova me dëshirë!”- SH0K0N me deklaratën adoleshentja e zhdukur që u gjet në Durrës"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*