Milaim Zeka flet për ndarjen e vajzës nga Seldi: Kam festu me Dafinën pasi u nda nga ai idiot

Seldi Qalliu vite më parë ishte i lidhur me Dafina Zekën, për ju që se dini Dafina është vajza e gazetarit të njohur Milaim Zeka.

Lidhja e Seldit me bukuroshen u kurorëzua me fejesë, e cila fatkeqësisht u prish pas 5 viteve.

Por për familjen duket të ketë qenë gëzim, pasi prishja e fejesës nuk është ‘’vajtuar’’ por festuar.

Edhe pse kanë kaluar shumë vite dhe arsyet e ndarjes nuk janë zbuluar kurrë, Milaim Zeka nuk e ka harruar akoma atë ditë.

I ftuar së fundmi në ‘’Bardhezi’’, ai ka thënë se është baba mendjehapur dhe se me vajzat e tij ka festuar kur janë ndarë.

Ai tha se me vajzën vetëm mund të festonte pas ndarjes nga ‘’ai idioti’’ siç e quajti ai.

Be the first to comment on "Milaim Zeka flet për ndarjen e vajzës nga Seldi: Kam festu me Dafinën pasi u nda nga ai idiot"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*