Milaim Zeka: Nese Vetevendosja e fiton Prishtinen, une do ha “bagla”

Gazetari Milaim Zeka ne profilin e tij ne facebook ka dhene disa mendime dhe disa pro.vokime per partine e Albin Kurtit – Vetevendojse.

Ai shkori qe “Nese Albin Kurti dhe Vetevendosja e fiton Prishtinen atehere une do jem ai njeri qe do ha bagla”,,,duhet theksuar se gazetari Zeka është i njohur për deklarata të ngjajshme që shkaktojnë reagimet e opinionit.

Be the first to comment on "Milaim Zeka: Nese Vetevendosja e fiton Prishtinen, une do ha “bagla”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*