Moderatores shqiptare i ndodh e papritura në dasmën e saj (VIDEO)

Ditë më parë Rudina Dembacaj u martua me ish-deputetin shqiptar, Mark Frroku.

Ndonëse gjithçka ishte organizuar në mënyrë perfekte, tani është publikuar edhe një video gjatë momentit kur çifti po vallëzonin me njëri-tjetrin.

Por, gjatë këtij vallëzimi aktorja shqiptare Dembacaj gati sa nuk u rrëzua, për shkak të fustanit të saj.

Rudina Dembacaj vetëm dy vite më parë i dha fund martesës së parë, nga e cila ka dhe një vajzë të quajtur Viktoria.

Be the first to comment on "Moderatores shqiptare i ndodh e papritura në dasmën e saj (VIDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*