Motrës së vogël i bëra foto deri sa ajo ishte ulur në gjunjë dhe ja hiqte pantallonat djalit të komshijes

Pershendetje per te gjithe juve dhe kam nje hall qe dua ta ndaj me juve miq.

Motra e vogel eshte shume vajze e mire, por eshte dashurua shume ne djalin e komshiut qe e kemi ketu afer.

Ne kete shtepine e vjeter ata hyjne shpesh dhe kur dalin kjo motra ime del shume e lumtur ndersa ai del pak me vone, sa per tu mos u verejtur se kane qene bashk ketu.

Ai djali eshte shume me i ri se motra ime, edhe e kam qortuar disa here qe mos ta bej sepse mund te turperohet nese e shoin edhe te tjeret por ajo prap po vazhdon ashtu. Ka ndodhe qe e kam pa nga dy here ne dite te takohen fshehtas her ne shtallen tone e here ne arat tona.

Nuk po di si te ja bej dhe kisha kerkuar edhe keshillat e juaja sepse ajo po bene knaqesin e vet, ndersa une po merzitem shume spse ai djali eshte shume i ri dhe mund te jete edhe djali ii saj sipas moshes qe e ka ai.

Kisha dashur te me jepni edhe mendimet e juaja se3 cfare mund te bej qe t i ndaj apo ti lejoj te knaqen ashtu dhe une te behem sikur nuk po kuptoj asgje. Ju mirepres ne komentet dhe keshillat e juve dhe do ta marr parasysh krejt at qe ju me propozoni.

Be the first to comment on "Motrës së vogël i bëra foto deri sa ajo ishte ulur në gjunjë dhe ja hiqte pantallonat djalit të komshijes"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*