Natë e kobshme në Tetovë: Mbi 20 persona dyshohet se kanë humbur jetën nga shpërthimi i zjarrit

Nga zjarri që është përhapur në spitalin K0VID në Tetovë, dyshohet se kanë mbetur 20 persona pa shenja jete dhe shumë të pl agosur, shkruan Gazeta Metro.

Burimet e gazeta KOHA, bëjnë me dije se brenda spitalit kanë mbetur mbi 20 vik tima dhe shumë të plagosur.

Është djegur gati tërësisht pjesa e Spitalit ku kanë qenë të shtrirë pacientë, por duket se vik tima ka edhe në mesin e personelit mjekësor.

Be the first to comment on "Natë e kobshme në Tetovë: Mbi 20 persona dyshohet se kanë humbur jetën nga shpërthimi i zjarrit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*