“Në vend që të paguaj qiranë, bëj marredhanje me pronarin e shtëpisë dhe bashkëshorti im;…25 vjeç.arja ka një kërkesë tjetër…

“Jemi ngushtë nga paratë, sepse bashkëshorti im humbi punën për shkak të pan.demisë.

Kështu, unë sugjerova që të bëja se.ks me pronarin e shtëpisë ku po qëndrojmë, në vend që të paguajmë qiranë.Për habinë time, bashkëshorti pranoi. Pasi diskutova me të ndihesha shumë e emocionuar.Unë jam 25 vjeç dhe jam e varur ndaj se.ksit. Kam pasur shumë partnerë në të shkuarën.

Burri im e din gjithe te kaluaren time pasi qe nuk kam deshire te genjeje dhe ai me ka pranuar keshtu si jam, por edhe ai shkon pas grave te tjera dhe nuk jam aspak xheloze pse edhe ai ben qejfin per veten e tij. Ne kemi bere marreveshje se mund te knaqemi secili sipas deshires se vet dhe kjo nuk na paraqet kurrfar pengese qe ne te jemi te knaqur me njeri-tjetrin.

Rastet sikur se ky i joni jane te rralla por une po e tregoj te verteten tone dhe pse jo kur tani ne kete kohe kreize une po banoj ketu pa paguar fare qira ketu dhe nuk me kushton asgje qe ja bej qejfin pronarit te shtepis.

Ju mund te me fyeni, por kjo eshte e verteta e deri kur do te zgjate nuk e di keshtu qe ju mund te jepni mendimet e juaja lirisht, dhe te me keshilloni per te mire.

Be the first to comment on "“Në vend që të paguaj qiranë, bëj marredhanje me pronarin e shtëpisë dhe bashkëshorti im;…25 vjeç.arja ka një kërkesë tjetër…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*