Një termet i fuqishëm ka goditur Greqinë, kjo ishte lëkundja e tretë e fortë që është ndjerë

Si merret vesh, një termet i fuqishëm ka goditur Greqinë pasditen e së martës.

Mediat në vend raportojnë se lëkundjet ishin me magnitutë 5 të shkallës Rihter dhe u regjistruan në ishullin Tilo.

Sipas autoriteteve, kjo ishte lëkundja e tretë e fortë që është ndjerë në zonë që nga fillimi i goditjeve të lehta.

Be the first to comment on "Një termet i fuqishëm ka goditur Greqinë, kjo ishte lëkundja e tretë e fortë që është ndjerë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*