“Nuk Gjej Dot Burrë Se Jam Shum…”, 44-Vjeçarja Çudit Rrjetin Me Deklaratën E Saj

44-vjeçarja, nënë e katër fëmijëve është duke bërë xhiron e rrjetit me deklaratën e saj.

Ajo thotë se ka një jetë të përsosur por bukuria e saj nuk e ka lejuar atë të gjejë dashurinë e vërtetë. Jemi duke folur për një grua që duket sa gjysma e moshës së saj dhe fare lehtë mund të duket si motra e vajzave të saj

Ajo jeton në Londër bashkë me fëmijët e saj, binjakët 17-vjeçarë dhe dy vajza të moshës 20 dhe 22 vjeçe. Bukuria e saj është edhe mallkimi i saj teksa shprehet: Ajo që ndodh është se unë u dukem njerëzve sikur jam sa gjysma e moshës sime. Prandaj, të gjithë burrat që flirtojnë me mua janë shumë më të rinj në moshë se unë. Ndonjëherë do të doja të isha më pak tërheqëse, sepse s’mund të krijoj një marrëdhënie me një 18-vjeçar”.tregon se është vetëm që prej vitit 2003 kur u nda nga bashkëshorti i saj, dhe se kerkon njohje me nje ndonje bure qe eshte mbi 40 vjecar te me lajmerohet ne rrjetin tim social qe mund ta merrni pasi te ket mbaruar ketu menjeher.

Be the first to comment on "“Nuk Gjej Dot Burrë Se Jam Shum…”, 44-Vjeçarja Çudit Rrjetin Me Deklaratën E Saj"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*