Pak orë pas reagimit për Robertin, Nora Istrefi merr këtë vendim

Ka dy javë që në medie përflitet për ribashkimin e Nora Istrefit me Robert Berishën.

Siç edhe pritej, këngëtarja e mohoi ribashkimin duke thënë se në mes është vajza dhe për këtë arsye, ata mbajnë raport miqësor.

Por, mesa duket Nora ka vendosur të mos ndalojë shumë në këtë pjesë.

Këngëtarja pak orë pas, e ka fshirë postimin duke preferuar që të mos lë gjurmë të kësaj teme në profilin e saj as për 24 orë të plota.

Mesa duket kur mesazhi është përcjellë duke qenë kryelajm në të gjitha portalet shqiptare, Nora e ka përmbyllur me kaq brenda pak orëve.

Be the first to comment on "Pak orë pas reagimit për Robertin, Nora Istrefi merr këtë vendim"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*