Pamje të rënda/ Aksídent i rëndë, personat mbesin mbyllur në veturë (VIDEO)

Para pak minutash në Korroticë të Drenasit ka ndodhur një aksídent i rën dë trafiku.

Në pamjet që ka siguruar Indeksonline shihet se personat kanë mbetur të mbyllur brenda veturës.

Qytetarët i janë vënë në ndíhmë të aksídentuarve. Po licia është në vendin e n gjarjes dhe po mirret me r astin.

Më poshtë pamjet:

Be the first to comment on "Pamje të rënda/ Aksídent i rëndë, personat mbesin mbyllur në veturë (VIDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*