Pamje të rën da: Momenti kur një fëmijë god itet nga vetura në Ulpianë

Një fëmijë është goditur nga një veturë në lagjen Ulpiana në Prishtinë. Pas përplasjes nga vetura, fëmija ngrihet në këmbë dhe largohet pak nga vetura, derisa qytetarët që janë në afërsi të vendit të ngjarjes shkojnë për t’i dalë në ndihmë.

Zëdhënësja e poli cisë për rajonin e Prishtinës, Florie Ahmeti, ka deklaruar për Express se aksid enti ka ndodhur në rrugën “Mark Dizdari”, në orën 12:30.

“Sot rreth orës 12:30, në rrugën “Mark Dizdari”,në Prishtinë, ka ndodhur një aksident i komunikacionit rrugor në mes të një automjeti dhe një këmbësori. Si pasojë e aksidentit këmbësori, ka pësuar lëndime dhe i njëjti është dërguar për trajtim mjekësor. Me rastin po merren hetuesit e trafikut rajonal”, ka deklaruar Ahmeti.

Be the first to comment on "Pamje të rën da: Momenti kur një fëmijë god itet nga vetura në Ulpianë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*