Para se të niste sfida në Parc des Princes Gjyqtari e shashstris Mbappen

Një video e Kylian Mbappe po bën gjiron e botës nëpër rrjetet sociale.

Para se të nisë sfida në Parc des Princes, gjyqtari në tunel i ra bilbilit, diçka që e frikësoi shumë Mbappen dhe tashmë janë duke e shpërndarë tifozë të shumtë nëpër rrjetet sociale.

PSG po barazon 1-1 me RB Leipzig pas 45 minutave në “Parc des Princes”,

Be the first to comment on "Para se të niste sfida në Parc des Princes Gjyqtari e shashstris Mbappen"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*