Pas Getinjos, Ana puth në buzë edhe gazetarin e njohur live në emision

Ish- konkurentja e emisionit ‘Përputhen’, Ana Lleshi ishte e ftuar në studion e “Why Not”.

Ndër të tjera Ana i është përgjigjur pyetjeve provokuese të gazetarit dhe pas kësaj i ka dhënë dhe një puthje.

Kush janë pyetjet provokuese dhe më pas puthja?

Be the first to comment on "Pas Getinjos, Ana puth në buzë edhe gazetarin e njohur live në emision"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*