Përlotet Adriana Matoshi, Keith i fali mbrëmjen më magjike

Këtë të shtunë Adriana Matoshit është befasuar në mënyrën më të bukur nga partneri, futbollisti afrikan Keith Groeneveld.

Ai e kishte thirrur në “Dua të të bëj të lumtur”, ku përpos dedikimit të veçantë i rikrijoi në studio momentet e takimit të tyre të parë.

Po ashtu, Keith i dhuroi një varëse me rreth për të cilën u shpreh “Loçkë, ti e di që unë të dua prandaj dua të të jap këtë dhuratë. Është një varëse me rreth. Ky rreth rrotullohet e rrotullohet dhe nuk mbaron kurrë. Zemër, kjo është dashuria ime për ty. Nuk do të mbarojë kurrë”, i tha ai.

Prisni se ka edhe më!

Futbollisti i dedikoi dhe një këngë live Adrianës, duke e quajtur “mbretëreshë” dhe “gjithçka”.

Gjithë këto surpriza e përloten aktoren.

Be the first to comment on "Përlotet Adriana Matoshi, Keith i fali mbrëmjen më magjike"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*