Po kërkon burrë në ”Për’puthen”, Tola u bën thirrje çunave: Unë jam shumë e mirë, mos u…

Pas takimit me Albin, Tole tha se është ndjerë shumë mirë në takimin me të dhe i ka përcjellë shumë energji pozitive.

Madje ajo shfrytëzoi mundësinë për t’i bërë thirrje djemve që të mos tre mben prej saj.

“Është personi që më bën mua të ndryshoj. Mos u tr embni nga unë. Jam shumë e mirë. Jam shumë e ëmbël, thjesht duhet personi që të nxjerrë anën pozitive”, tha Tolja.

Be the first to comment on "Po kërkon burrë në ”Për’puthen”, Tola u bën thirrje çunave: Unë jam shumë e mirë, mos u…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*