Qan përballë aktorit të madh Çun Lajçi, Bieta Sulo preket nga fjalët e tij për vajzën e ndjerë: Shkoj dy herë në javë atje ku e kam

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte pjesë e programit aktori i mirënjohur Çun Lajçi. Dy herë i i nfektuar me covid, ai rrëfeu bet ejën e ash për me sëmundjen që po e mban peng prej 5 muajsh.

Ethe, temperaturë 40 dhe vetëm 50% nivel të oksigjenit, këto ishin disa nga simptomat që kishin shoqëruar aktorin gjatë netëve të gjata, netë përgjatë të cilave siç ai e përshkroi, kishte menduar edhe v de kjen.

Megjithatë pen gu i tij më i madh është fakti që s’ ka mundur të shkojë prej 5 muajsh tek va rri i së bijës.
Përmes disa vargjeve ai fajë sonte veten dhe përpiqej të gjente ngushëllim. Por ndërsa gjatë rrëfimit lotët dolën nga sytë e tij, ishte e pamundur të mos prekej edhe Bieta.

“Jam mësuar të shkoj së paku 2 herë në javë atje. Sepse kur e va rr osa e kisha të vetmin motivacion që të jetë afër Bjeshkëve të cilat qeveria e Ramush Haradinaj ia fali Malit të Zi”, tha ndër të tjera mes lotësh aktori.

Be the first to comment on "Qan përballë aktorit të madh Çun Lajçi, Bieta Sulo preket nga fjalët e tij për vajzën e ndjerë: Shkoj dy herë në javë atje ku e kam"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*