Real Madridi publikon listën e të ftuarve për ‘El Classico’ kundër Barcelonës

Barcelona dhe Real Madridi do të zhvillojnë derbin e “El Classicos” gjatë ditës së nesërme (e dielë), në kuadër të xhiros së 10-të në La Liga.

Skuadra e Real Madridit tani ka publikuar listën e 23 lojtarëve të ftuar për këtë përballje.

Lajm i mirë për madrilenët është se Karim Benzema është riaftësuar plotësisht dhe do jetë nga minuta e parë në El Clasico, ka theksuar Goal.

Be the first to comment on "Real Madridi publikon listën e të ftuarve për ‘El Classico’ kundër Barcelonës"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*