Robert Berisha reagon ashpër pasi u morën me veshjen e vajzës së tij

Ditën e hënë filloi viti i ri shkollor.

Shumë nga fytyrat publike kanë përcjell me emocione fëmijët e tyre dhe kjo u bë e ditur përmes postimeve në rrjetet sociale.

Në mesin e tyre ishte edhe Robert Berisha i cili publikoi një foto të Renees duke u nisur për në shkollë.

Kjo fotografi e vajzës së këngëtarit u kritikua gjerë e gjatë, ku të rrugës e pa edhe Robert Berisha që të reagonte.

Be the first to comment on "Robert Berisha reagon ashpër pasi u morën me veshjen e vajzës së tij"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*