Ronald Koeman paralajmëron Real Madridin, beson se Barcelona ka arritur në një formë të mirë

Ronald Koeman beson se Barcelona e tij ka arritur në një formë të mirë për El Clasico.

Të dielën përballen Barcelona dhe Real Madridi në “Camp Nou” nga ora 16:15 dhe shumica e shohin Realin si favorit, por kështu nuk mendon Koeman.

“Barcelona arrin në formë të mirë për El Clasico. Fitoret na kanë dhënë qetësi”, tha ai.

“Ta mposhtim Realin? Po, pse jo!”, ka thënë Koeman.

Be the first to comment on "Ronald Koeman paralajmëron Real Madridin, beson se Barcelona ka arritur në një formë të mirë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*