Rrëfimi i një gruaje: E bëj me dhëndrίn, për të ndihmuαr vαjzën time sepse…

Një grua 47-vjeçare ka tronditur lexuesit me historinë e saj teksa e ka rrëfyer gjithë ngjarjen e vet.

Ja rrëfimi i gruas:

Prej 1 viti kryej mar/rëdhënie me dhëndrin tim. Unë jam 47-vjeç, ndërsa ai është 26 dhe para dy vitesh u martua me vajzën time. Unë dhe vajza jemi shumë të lidhura pasi e kam rritur e vetme që kur ishte 4 vjeçe sepse u divorcova nga bashkëshorti.

Para 2 vitesh ajo u martua me këtë djalë i cili është shumë i mire dhe ata ishin vërtetë një çift i përsosur.

Por jeta jonë ndryshojë rreth një vit më parë, kur një makinë e god iti vajzën time dhe e la të paral izuar në një karrige me rrota. E prej asaj kohe unë i jam përkushtuar plotësisht, e po ashtu edhe bashkëshorti i saj.

Por gjithmonë e kisha vënë re se ai ndihej i nervozuar dhe jo shumë mirë. Një ditë pasi vajza u shtri për të fjetur, e bëra nga një kafe dhe e ftova për një bisedë. Pasi piu pak, më tha hapur se çfarë e shqetësonte.

Ai më tregoi që pas aksi dentit ata nuk kishin pasur më marrëdhënie dhe kjo e kishte bërë të ndihej jo fort mirë. E dëgjoja dhe e kuptova duke i dhënë të drejtë… Më pas e përqafova, por e gjeta veten pas disa sekondash duke u puthur me të. Dhe pas kësaj pasoi se ksi…

Kjo histori e jona tashmë po shkon një vit, dhe unë mendoj se është diçka e mirë, sepse përveç se ne të dyve na pëlqen se,,ksi, kjo është edhe mënyra për t’u kujdesur për vajzën time dhe për të qëndruar gjithmonë bashkë.

Unë e di që ai e donte shumë atë dhe kjo nuk do të ndodhte kurrë nëse nuk do të kishte pësuar këtë rast, por tani që ndodhi unë mendoj se është një zgjidhje shumë e mirë sepse kështu do të jemi të dy pranë saj”. Ndoshta ju do të më gjykoni për të keq, por ndodhi rastësisht dhe e vërteta është se edhe unë kam nevojat e mija sikur se gjitha gratë dhe burrat që e dëshirojnë marrdhënjen me gjininë të cilën e dëshirojne e ju mund ta jepni mendimin tuaj për të mirë apo edhe nëse mendoni se ka zgjidhje tjera ju mirëpres të gjithëve që ju intereson për zgjidhje tjetër.

Be the first to comment on "Rrëfimi i një gruaje: E bëj me dhëndrίn, për të ndihmuαr vαjzën time sepse…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*