Sërish të ndarë? Mozzik dhe Loredana heqin njëri-tjetrin nga rrjetet sociale

Jo shumë kohë nga ribashkmi i tyre me albumin “No rich parents”, u bënë sërish vëmendja e publikut.

Çifti i njohur, Loredana dhe Mozzik duket se sërish i ka kapur syri i keq.

Dyshja së fundi nuk ndjekin njëri tjetrin në rrjetet sociale.

Si duket ka ndodhur ndonjë kacafytje mes tyre apo xhelozi, ku i dihet, pasi fotografitë e përbashkëta nuk i kanë fshirë.

Ndryshe, projekti i fundit nga reperet është, ‘Nëse don’, e cila u pëlqye mjaftë shumë nga publiku.

Be the first to comment on "Sërish të ndarë? Mozzik dhe Loredana heqin njëri-tjetrin nga rrjetet sociale"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*