Shikojeni momentin kur Haki Abazi e lëshon studion (VIDEO)

Deputeti i Lëvizjes së Vetëvendosje, Haki Abazi e ka lëshuar studion e emisionit “Politiko” në Kanal 10, raporton Gazeta Blic.

Ai derisa diskutohej për Marrëveshjen e Washingtonit dhe derisa po fliste analisti politik, Arben Ahmeti e ka lëshuar studion.

Pasi Abazi e lëshoi studin, drejtuesi i emisionit Kushtrim Sadiku tha se i vie keq për largimin e Abazit.

Ndërkaq, Ahmeti pas largimit të Abazit tha se ai nuk ka mundur të duronte të fliste për marrëveshjen e Washingtonit.Kurse, analisti politik Halil Matoshi tha se nuk kishte asnjë ofendim që ta lëshonte studion, raporton Gazeta Blic.

Pasi Abazi e lëshoi studin, drejtuesi i emisionit Kushtrim Sadiku tha se i vie keq për largimin e Abazit.

Be the first to comment on "Shikojeni momentin kur Haki Abazi e lëshon studion (VIDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*