Si iu kundërvye politikanëve Adelina Ismaili?

Këngëtarja Adelina Ismaili është shumë nacionaliste dhe këtë e ka pohuar disa herë.

Adelina është ndërë ato këngëtare të guximshme që asnjëherë nuk e ka ndal vetën kur është bërë fjalë për të dhënë komente patriotike, politike, madje edhe në kohët më të vështira.

Adelina, përherë ka qenë e interesuar edhe për politikë dhe ndër vite nuk kanë munguar komentet e saj, shpesh me tone të ashpra, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja ka disa këngë në të cilat vërehet fryma patriotike e saj. Ndryshe, ajo po kthehet në TV me programin e saj.

Be the first to comment on "Si iu kundërvye politikanëve Adelina Ismaili?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*