S’ka te ndalur Linda Morina: Jam 37 vjeçe, por z0gun e kam të freskët ta`ze te ri…

Linda Morina është një nga këngëtaret më të përfolura në Kosovë dhe në Shqipëri, shpesh herë për bëmat e saj.

Mbrëmjen e sotme ajo ka qenë e ftuar në emisionin ”Zonë e Lirë” dhe në një bisedë me gazetarin Arian Cani tha se ajo jeton vetëm në Prishtinë.

Kur gazetari e pyeti nëse kishte ndonjë mashkull në jetën e saj ajo tha që jo dhe se vazhdonte të ishte akoma e vi rgj`ër.

Be the first to comment on "S’ka te ndalur Linda Morina: Jam 37 vjeçe, por z0gun e kam të freskët ta`ze te ri…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*