Skandaloze: Hoxha nga Prishtina i quan të shpifura gratë që postojnë foto me familjen e tyre e jo me burrin, vjehrritë e kunatat

Imami që shërben në xhaminë e ‘4 Llulave’ në Prishtinë, Husamedin Abazi ka bërë një postim kontrovers në Facebook.

Hoxha nga Prishtina ka habitur nga të gjithë me një shkrim që ka shpërndarë në rrjetet sociale, ku ka thënë se janë të shpifura bashkëshortet që postojnë foto me familjen e tyre por që nuk postojnë foto me familjen e burrit.

“Sa të shpifura janë bashkëshortet të cilat me dhjetëra herë postojnë foto me prindërit, motrat, dhe vëllezërit e tyre, e nuk e postojne qoftë një foto me bashkëshortin, prindërit dhe motrat e tij! Phiii”, ka shkruar Hoxhë Husamedin Abazi.

Duhet theksuar se nuk janë të rralla komentet kontraverse të hoxhallarëve shqiptarë.

Be the first to comment on "Skandaloze: Hoxha nga Prishtina i quan të shpifura gratë që postojnë foto me familjen e tyre e jo me burrin, vjehrritë e kunatat"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*