Tea dhe gazetari shqiptar në momente private! Kjo fotografi po bën xhiro në rrjet

Ish-protagonistja e programit “Për’puthen”, Tea Trifoni, ka kohë që është duke qëndruar në qendër të vëmendjes.

Jeta e saj private komentohet edhe më shumë, qysh nga ndarja me Beartin, shkruan GazetaBlic.Mirëpo, tani është duke qarkulluar në medie një fotografi tjetër ku shihet Tea bashkë me gazetarin shqiptar, Enea Protopapa.

Edhe pse Tea nuk ka reaguar ndaj këtyre lajmeve, kjo foto flet shumë.

Be the first to comment on "Tea dhe gazetari shqiptar në momente private! Kjo fotografi po bën xhiro në rrjet"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*