Tea vjen me deklaratë që po habit të gjithë, jam shtatzënë me…

Tea Trifoni është bërë gjithnjë e më shumë aktive në rrjetin social instagram.

Së fundmi shumë prej fansave kan aluduar se Tea është shtatzëne, pasi në foton e fundit ajo shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

“Je shtatzëne se na mbyte?”

“Po more po hidhem në muajin e shtatë, i kam binjak, një djalë dhe një vajzë”-përgjigjet Tea me ironi.

Be the first to comment on "Tea vjen me deklaratë që po habit të gjithë, jam shtatzënë me…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*