Tërmeti ka goditur në pjesën jugore të Kosovës, në Suharekë magnituda 2.4 shkallë të Rihterit

Sot rreth orës 18:59 ka ndodhur një tërmet në Kosovë, saktësisht në Suharekë.

Sipas raportimeve nga terreni tërmeti është ndjerë kryesisht në pjesën jugore të Kosovës dhe në Suharekë.

Tërmet me magnitudë 2.4 shkallë të Rihterit, ka goditur në jug-lindje të Suharekës, në Kosovë, rreth orës 18:59.
Më poshtë keni raportin.

Be the first to comment on "Tërmeti ka goditur në pjesën jugore të Kosovës, në Suharekë magnituda 2.4 shkallë të Rihterit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*