“T’pshu… n’presidencën që e kemi” – Ridvan Berisha s’po mund ta kontrolloj vetën, shan dhe ofendon presidenten Osmani

Ish-gazetari i RTK-së, Ridvan Berisha nuk ka mundur ta kontrolloj vetën sonte.

Ai ka komentuar në një postim ku ka ofenduar dhe sharë presidenten e Kosovës, Vjosa Osmani.

“T pshurra n presidencen qe e kemi, qija bre nanen, kush mu bo presidente, njeriu qe ka fitu vota me kauzen e urrejtjen anti UÇK, vec Fesim e Blert Muçaj jane me te nen llogon e AAK”, ka shkruar Berisha.

Be the first to comment on "“T’pshu… n’presidencën që e kemi” – Ridvan Berisha s’po mund ta kontrolloj vetën, shan dhe ofendon presidenten Osmani"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*