Une jam Shpresa 54 vjec nga Berati .Kam nevoje te me dashuroj një djalë i ri deri 25 vjec.Kam shtepine dhe makinen time.Jam e lire …

Une jam Shpresa 54 vjecare.Kam nevoje te me dashuroje nje djale i ri deri 25 vjec.

Kam shtepine dhe makinen time.Jam e lire …Kur isha e re dhe e bukur isha budallaqe. Tani jam ne forme dhe shume e mbajtur. i bej te gjitha dhe do e beja shume te lumtur nje djalosh.

Do jem besnike dhe e dashuroje shume mjafton qe edhe ai te me dashuroje mua.Jam e lire nuk kam asnje te dashur dhe kam gjendje te mire ekonomike se burri qe vdiq me kalene te mira materiale dhe nga martesa skemi pasur femije. Jam nje rast i mire per te mos u humbur. Me shkruani ne inbox nën r3klåmen këtu qe mbulon të dhënat e mija personale,,, vbetem cunat e rinj jo garocat plak, sepse pleqt nuk kan takatin të më dalin para sepse ti lodhi per dy minuta. Faleminderit po e postuat .

Be the first to comment on "Une jam Shpresa 54 vjec nga Berati .Kam nevoje te me dashuroj një djalë i ri deri 25 vjec.Kam shtepine dhe makinen time.Jam e lire …"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*