Vajza nga Shqipëria bëhet virale pasi ngjason shumë me presidenten Osmani

“TikTok” ka bërë që shumë njerëz të gjejnë personat që ngjasojnë shumë me ta.

Një vajzë nga Shqipëria është bërë virale në këtë platformë pas ngjashmërisë që ka me presidenten e Kosovës, Vjosa Osmani.

Vajza emri i së cilës nuk dihet por që në Tiktok mban emrin “Beby_ot” ka marrë shumë komente se me presidenten ngjason për shkak të mollzave dhe flokëve kaçurrela.

“Të gjithë në komentet e videos së fundit më keni thënë që ngjajë me Vjosa Osmanin, besoj që ngjajë nga mollëzat dhe flokët”, thotë ajo në videon ku shfaq edhe fotografinë e presidentes për të krahasuar ngjashmërinë.

Be the first to comment on "Vajza nga Shqipëria bëhet virale pasi ngjason shumë me presidenten Osmani"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*