Valon Berisha përlotet në emision kur e kujton se si është rritur, Halil Kastrati çohet dhe e perqafë

Futbollisti i kombëtares së Kosovës, Valon Berisha nuk ka mundur të përmbahet nga emocionet në emisionin “E premtja me Halilin”.

Në një video të publikuar, Berisha shihet duke qarë pasi e kujton kohën se si është rritur.

Ai po ashtu flet edhe për përpjekjet e babait të tij. Shikojeni videon për më shumë.

VIDEO:

Be the first to comment on "Valon Berisha përlotet në emision kur e kujton se si është rritur, Halil Kastrati çohet dhe e perqafë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*