Valon Syla: Ish sqaru Vitia, tha tollovia shkaktohet nga kallabllaku

Tollovia e shkaktuar tek salla “1 Tetori” në Prishtinë për pritjen në rend për vak sinim dhe marrjen e numrave ka marrë reagime të shumta.

Lidhur me këtë reagoi edhe gazetari Valon Syla, i cili përmes një postimi në Facebook ka ironizuar me ministrin e Shëndetësisë, Arben Vitia lidhur situatën e krijuar.

“Ish shqaru Ministri i VV’së. Tha tollovia shkatohet për shkak të kallabllakut”, shkroi Syla.

Kujtojmë se sot u shkaktuan tollovi gjatë pritjes së personave mbi moshën 65 vjeçe për vak sinim, për çka edhe intervenoi Po licia e Kosovës.

Be the first to comment on "Valon Syla: Ish sqaru Vitia, tha tollovia shkaktohet nga kallabllaku"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*