(Video) Burri degjeneron gruan në mes të lokalit në Tiranë: Kam tre vite që të mbaj me bukë ti shkon e q**esh me një plak në…

Një video e pazakontë është publikuar këtë të Mërkurë në media e rrjete sociale.

Në pamje shihet një burrë e një grua të cilët gr inden në një lokal.

Burri e akuzon gruan për tradhti. “…Ta q**** robt se ke tre vjet që më shkat ërrove jetën. Po të ushqej me bukë dhe ikën q***** me një plak atje në Sauk…”, i thotë ai mes të tjerash.

Raportohet se video është filmuar këtë të Mërkurë në një lokal në afër terminalit ndërqytetës në Qytetin Studenti.

Be the first to comment on "(Video) Burri degjeneron gruan në mes të lokalit në Tiranë: Kam tre vite që të mbaj me bukë ti shkon e q**esh me një plak në…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*